Photo Photo
Photo Photo Photo Photo Photo Photo

ABSOLVENTSKÝ KONCERT K. KETTNEROVÉ, V. BRADÁČKA A J. ŠLAMBOROVÉ

Image

V neděli 7. 4. 2024 proběhne druhý z cyklu absolventských koncertů 2024. Začátek je v 17:00 hodin v Mramorovém sále zámku Liblice. Přidáno dne: 04.04.2024

Absolventky III. vzdělávacího stupně studia Kristýna Kettnerová (hra na příčnou flétnu) ze třídy Zdeňka NěmceJulie Šlamborová (hra na klavír) ze třídy Martiny Hůtové, a absolvent II. vzdělávacího stupně studia Vít Bradáček (hra na saxofon) ze třídy Jiřího Lechnera, předvedou své absolventské práce.

Ve velmi pestrém programu zazní skladby, které napsali G. Fr. Händel, C. Arrieu, L. van Beethoven, A. Dvořák, W. A. Mozart, S. Nestico, E. Morricone a další skladatelé.

Absolventy v jejich vystoupení doprovodí na klavír BcA. Nikol Sikorová, DiS. a Mgr. Martina Hůtová.

Vystoupí také Smyčcové kvarteto, Saxofonové kvarteto a Woodwind Orchestra.

Jak bylo uvedeno výše, tento koncert je druhý z řady letošních absolventských koncertů. Další jsou plánovány v termínech 17. 4. 2024, 10. 5. 2024, 29. 5. 2024 a 12. 6. 2024 – všechny tyto koncerty proběhnou v Koncertním sále vily Karola. O všech přineseme včas informace.

Vzhledem k omezené kapacitě míst v hledišti, doporučujeme možnost rezervace předem na stránkách ZUŠ Mělník, kapitola eVstupenky a to jak do Mramorového sálu zámku Liblice, tak i do koncertního sálu ZUŠ.

Těšíme se na vaši návštěvu.

plakat

Nejnovější články

Archiv článků