Photo Photo
Photo Photo Photo Photo Photo Photo

Flétny na zámku 2024

Image

V neděli 21. 4. 2024 od 17:00 hodin se v mramorovém sále zámku Liblice uskuteční již XI. ročník koncertů Flétny na zámku. Přidáno dne: 10.04.2024

Jedná se již o XI. ročník koncertů flétnové třídy ZUŠ Mělník pana učitele Zdeňka Němce, které se konají tradičně 3. dubnový víkend v mramorovém sále liblického zámku.

Letos vystoupí celkem osm flétnistek. Šest z nich je aktuálně studentkami, dvě již bývalými studentkami, které prostě mají chuť hrát, koncertovat a stále se zdokonalovat.

Kateřina Karschová, Kristýna Kettnerová, Daniela Krausová, Anežka Válová, Marie Vošlajerová a Tereza Zeiplová v současné době studují ve třídě pana učitele Zdeňka Němce.

Pavlína Fořtová a Lucie Veselá jsou již bývalými studentkami.

V jejich podání si vyslechnete skladby, které pro příčnou flétnu napsali skladatelé V. Blodek, A. Fils, H. – R. Sinisalo, P. Hindemith, Ph. Gaubert, I. Clarke a další.

Klavírních doprovodů se ujme paní učitelka Nikol Sikorová.

Zazní také skladby, kde se představí různá flétnová uskupení, tria, kvarteto až po Flauto traversale orchestra, kde vám flétnistky předvedou spojení různých druhů příčných fléten od pikoly až po basovou flétnu.

Těšíme se na vaši návštěvu.

plakát  - flétny 2024

 

Nejnovější články

Archiv článků