Photo
Photo Photo Photo Photo Photo Photo

Koncert hudební skupiny FOX-X v České Lípě

Image

Ve čtvrtek 19. 11. 2015 zahrála hudební skupina FOX-X v sále ZUŠ Česká Lípa v rámci dalšího v řadě cyklu koncertů „Večery s Jazzovou Farmou“. Přidáno dne: 25.11.2015

Ve čtvrtek 19. 11. 2015 zahrála hudební skupina FOX-X v sále ZUŠ Česká Lípa v rámci dalšího v řadě cyklu koncertů „Večery s Jazzovou Farmou“.

V hezkém prostředí českolipské ZUŠ se tentokrát potkaly orchestry z Liberce, Mělníka a domácí České Lípy. Tyto večery jsou pořádány jednou za dva měsíce a domácí orchestr si vždy pozve dva hosty ke společnému koncertu.

Na základě zdařilého vystoupení v Libochovicích, kde se FOX-X potkal s Jazzovou Farmou, obdržela naše kapela také pozvání na tuhle skvělou akci. A organizátorům patří skutečně velký dík, protože celý koncert se nesl ve velmi přátelské a uvolněné atmosféře. Jako první vystoupil mělnický FOX-X, který zahrál celkem 9 skladeb ze svého repertoáru. Ani trochu přitom samozřejmě nevadilo, že se kapela vůbec jazzem nezabývá. Naopak repertoár skupiny, který je zaměřen do oblasti popové a rockové scény, jak české tak i světové, byl vítaným zpestřením. Poté vystoupil Žákovský Big Band ze ZUŠ Liberec, který hrál převážně klasický swingový repertoár. Na závěr koncertu zahrála domácí Jazzová Farma, která svým úžasným repertoárem z oblasti převážně swingové a taneční muziky, byla skvělou tečkou za povedeným večerem.

V rámci spolupráce bude českolipský orchestr na oplátku pozván do Mělníka a skutečně stojí za to, přijít si tuhle partu výborných mladých muzikantů poslechnout. Informace včas najdete na našich stránkách.

 

Fotografie z koncertu si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

 

Odkaz na fotogalerii Jazzové Farmy - fotky z koncertu 19. 11. 2015:     

http://www.zuscl.cz/fotogalerie/19-11-2015-13-vecer-s-jazzovou-farmou

Nejnovější články

Archiv článků

Náhled fotogalerie

  • Photo
  • Photo
Základní umělecká škola Mělník, příspěvková organizace - idatabaze.czZákladní umělecké školy - idatabaze.cz
QR ZUŠ