Photo
Photo Photo Photo Photo Photo Photo

Soustředění hudební skupiny FOX-X

Image

Ve dnech 28. – 30. 10. 2015 proběhlo v Jílovém u Děčína soustředění hudební skupiny FOX-X. Přidáno dne: 12.11.2015

V termínu letošních podzimních prázdnin se pro členy hudební skupiny FOX-X konalo soustředění s dvěma jednoznačnými cíli. Za prvé bylo potřeba začlenit nově příchozí muzikanty do souboru a za druhé nacvičit program koncertu do České Lípy, kam skupina dostala pozvání na základě svého podařeného vystoupení na hudebním festivalu na zámku v Libochovicích z května 2015.

V příjemném prostředí Česko-Saského Švýcarska, přímo pod Děčínským Sněžníkem, nás přivítalo krásné podzimní počasí, barevné tak, jak to dokáže jen podzim.

Hned ve středu jsme začali intenzivně zkoušet. Kapela se rozdělila na tři skupiny, rytmika, dechová sekce a zpěvy. Dechovou sekci vedl pan ředitel Jiří Lechner, se zpěváky pracovala paní učitelka Nikol Sikorová, rytmiku a zkoušky celé kapely jsem vedl já. Tyto tři skupiny se po hodinách střídaly na zkušebně. Na závěr každého dne si zahráli všichni společně.

V pátek odpoledne jsme vyšlápli na Sněžník, což bylo z naší chaty asi 5 km při převýšení 400 metrů.

Závěrem lze říci, že celé soustředění se velmi povedlo a oba cíle se podařilo splnit. Nyní se celý soubor těší na koncert v Jazzové Farmě Česká Lípa, kde vystoupí ve čtvrtek 19. 11. 2015.

Fotografie ze soustředění si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Zdeněk Němec, vedoucí skupiny FOX-X

Nejnovější články

Archiv článků

Náhled fotogalerie

  • Photo
  • Photo
Základní umělecká škola Mělník, příspěvková organizace - idatabaze.czZákladní umělecké školy - idatabaze.cz
QR ZUŠ