Změna vyučujících v naší škole

Od ledna 2021 odchází na mateřskou dovolenou paní učitelka BcA. Nikol Sikorová, DiS. Vzhledem k tomu jsme museli udělat několik změn. Přidáno dne: 04.01.2021

Tou hlavní a nejdůležitější bylo přijetí dalších pedagogů. Nakonec se vše podařilo a do naší školy přichází hned 3 nové učitelky.

O klavíristy paní učitelky N. Sikorové se společnými silami postarají hned 2 z nich:

Alžběta Bláhová – bude vyučovat ve středu

Karolína Loučková – bude vyučovat ve čtvrtek a v pátek

Zde muselo samozřejmě dojít k jisté úpravě stávajícího rozvrhu, ale protože se jedná převážně o individuální výuku, bylo toto po domluvě možné.

Další hodiny paní učitelky N. Sikorové se ale týkají frontální a skupinové výuky a tady jsme se snažili rozvrh neměnit, s ohledem na velké množství žáků. Nezbylo tak, než změnit vyučující ve sborech a skupiny Fox X.

Od ledna přebírá DPS Červánek nová kolegyně Jana Sklenářová. Naopak DPS Zvoneček přejde k paní učitelce Lence Knechtlové, která doposud vedla Červánek.

Skupinu Fox X povede od ledna 2021 pan učitel Tomáš Bubla a Klavírní dílnu bude vyučovat nová kolegyně Alžběta Bláhová.

Věříme, že vše bude fungovat k všeobecné spokojenosti.

Vedení školy.